QR kod ile para yatırma “GüvenliQR” altyapısı ayrıcalığı ile hızlı ve otomatik olarak Tumbet’te. QR Kod ile para yatırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hiç bir kod okutmadan ve internet şubenize bile giriş yapmadan zahmetsizce Tumbet’e para yatırabilirsiniz. Sanki havale ile para yatırır gibi QR kod ile hiç bir ücret kesintisi olmadan para yatırabilirsiniz.

Siz değerli Tumbet oyuncuları için GüvenliQR kod para yatırma sistemimiz 7/24 hizmet vermekte ve anında gerçekleşmektedir.

 

Tumbet QR Kod Para Yatırma Resimli Anlatım

Tumbet QR Kod para yatirma

 

Tumbet hesabınıza Garanti Bankası, YapıKredi, Akbank, İşbankası ve ING Bank hesaplarınızdan Güvenli QR kod yatırımı yapabilirsiniz. En az ve tek sefer için maksimum yatırım limitlerini yukarıdaki ekran görüntüsünde bulabilirsiniz.

 

Tumbet hesabınıza giriş yaptıktan sonra PARA YATIRMA ‘ya tıklayın. Hangi bankadan para yatıracaksanız o bankanın yanındaki PARA YATIRMA ve DEVAM butonlarına tıklayın.

Tumbet QR Kod Para yatirma resimli anlatim 1

Açılan penceredeki Miktar bölümüne yatırmak istediğiniz tutarı yazın ve Gönder’e tıklayın.

 

tumbet Guvenli QR para yatirma

Açın GüvenliQR penceresinde istenilen bölüme TC Kimlik Numaranızı yazın ve DEVAM ET tuşuna tıklayın.

Not: Ekran’da çıkan uyarıları okuyun. İşlem boyunca bankanızın internet şubesine giriş yapmayın. Pencereyi kapatmadan işlem adımlarına devam edin.

 

tumbet Guvenli QR para yatirma 2

Bir sonraki pencere de TC numaranızın doğru olduğunu bir kez daha kontrol edip QR kod güvenli para yatırma işlemini başlatın.

Açılan penceleri kapatmadan işlemlere devam edin ve sizden istenilen bilgileri girmeye devam edin.

 

guvenli qr tumbet para yatirma resimli anlatim

İstenilen süre içerisinde internet şubesi parolanızı ve ardından SMS ile gelecek olan şifreyi giriniz.

 

tumbet qr para yatirma resimli anlatim

İşleminiz tamamlandı yazana kadar pencereyi açık bir şekilde bekleyin. Bu süre içerisinde sizden Cep telefonu numaranızı ve Cep telefonunuza gelecek olan SMS kodu istenebilir. Bu yüzden işleminiz başarı ile tamamlanana kadar bu ekrandan ayrılmayın.

 

tumbet qr para yatirma resimli anlatim güvenilir

İşleminiz başarı ile tamamlandığı zaman bakiyeniz Tumbet hesabınıza anında yansıyacaktır.

Kullandığınız bankaya göre değişiklik göstermekle beraber GüvenliQR ile Tumbet’e para yatırma işlemi ilk seferde biraz daha uzun sürmektedir. Daha sonraki para yatırımları ise daha az bilgi ile sadece bir kaç dakikada sorunsuzca gerçekleşmektedir.

 

tumbet qr kod para yatirma güvenilir bahis sitesi

Transfer işlemi başarı ile tamamlandı yazısı çıkana kadar bekleyin.  Para yatırma işleminiz tamamlandıktan sonra GüvenliQR penceresini kapatabilirsiniz.

 

NOT: Akbank ve Garanti bankası ile ilk kez QR Kod yatırımı yapacak oyuncuların işlemleri bankaların güvenlik prosedürü sebebi ile belli bir bekleme süresinden sonra gerçekleşmektedir. (Garanti bankası 15 dakika, Akbank 1 saat). Bu süreler dolduğunda yeniden QR kod yatırımı yapmayı denediğinizde sorunsuzca para yatırabilirsiniz.

İşbankası ile para yatırımlarında ise sizden Cep telefonu numaranız ve Cep telefonunuza gelecek olan SMS kodu istenebilir. Bu yüzden ekranları kapatmayın ve ekrandaki uyarı yazılarını takip edin.

qr kod para yatirma hata

Para yatırma işleminin herhangi bir bölümünde hata alırsanız. İşlemi en baştan yeniden başlatabilirsiniz.

Bol şanslar dileriz.

Tumbet Ekibi.
www.tumbet131.com

İlgili Yazılar